............................................................sisters & best friends | 17&14 years old | Contact us | Menu

6/15/2014

The Book Cake TAG

Už jenom poslední dva týdny školy a pak letím na víc jak měsíc do Ameriky.Což logicky znamená, že momentálně jsem hrozně zaměstnaná. Čeká mě uzavírání známek (a pár důležitých testů), balení se a dokupování věcí, které do Ameriky potřebuju, zařizování si pojištění, tisknutí víza, loučení se s kamarády a rodinou a pak dva vystoupení mých malých baletek. A co dělám já? Prokrastinuju a píšu pro vás Book Cake tag. :D

1) Mouka - Která knížka byla ze začátku pomalá, ale pořádně se ke konci rozjela?
 Nad tímhle jsem přemýšlela docela dlouho a nakonec jsem musela vybrat Rudá jako rubín. Knížku jsem měla ze začátku chuť odložit, ale jsem ráda, že jsem to neudělala. Mile mě překvapila (i přes to, že mám nějaké výtky)!

2) Máslo - Která knížka byla opravdu "bohatá" a měla skvělou zápletku?
 Tak tohle je docela jednoznačné - Muži, kteří nenávidí ženy měla neuvěřitelně skvělou a složitou zápletku, která rozhodně stojí za přečtění!

3) Vajíčka - U které knížky sis myslela, že bude hrozná, ale mile tě překvapila?
Po dlouhé uvažování musím říct, že to bude Než jsem tě poznala. Chtěla jsem si jí přečíst, to jo, ale myslela jsem, že mě knížka nenadchne a že bude moc romantická. Ale mile mě překvapila. A to samé bych vlastně mohla říct o Hvězdy nám nepřály!

4) Sugar - Sladká knížka?
 Polibek pro Annu. Původně jsem jí ani nechtěla číst, jelikož jsem si myslela, že bude moc sladká, ale nakonec se z ná vyklubala jedna z mých nejoblíbenějších romantických knížek vůbec.Opravdu moc pěkná knížka. :)

5) Náplň - Která knížka pokrývá všechny prvky, které na knížce miluješ? (smutná část, vtipná část, akční momenty apod.)

Tohle bylo vážně strašně těžké vybrat. Nevím o knížce, která by dokonale slňovala všechny elementy, ale hodně blízko se k tomu blíží jedny z mých nejoblíbenějších knížek - Jana Eyrová a pak taky Střetnutí.

6) Zdobení - Série nebo knížka po které sázhneš vždycky, když chceš trochu rozveselit/povzbudit.
 Vždycky, když prostě už nevím, co dál číst a nemám na čtení čas ani chuť, šáhnu po nějaké Kinsellovce, nebo po Anně Elliotové od Jane Austen, tyhle oddechovky zaberou vždycky a dokáží mě úžasně rozveselit!

7) Třešnička na dortu - Tvá nejoblíbenější knížka tohoto roku (zatím).
Kdybych počítala knížky, které jsem přečetla od Nového roku (často počítám rok od září), tak by to pravděpodobně musela být Aliance nebo Abandance of Katherines, kterou jsem četla v angličtině.


1 comment:

Thank you for your response! :)